usługi

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z częścią naszych prac, a szczególnie z paroma case study, za pomocą których staramy się przybliżyć Wam jak wygląda współpraca z nami :)

Kontakt:

Zainteresowany? Masz jakieś pytania? Napisz do nas a o wszystkim Ci opowiemy :)

case study
01

Ascore

Ascore to znana lubelska firma świadcząca usługi w zakresie sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej, jej montażu oraz administracji poinwestycyjnej. Współpracują oni z wieloma producentami drzwi jak również z producentami stolarki PCV i aluminium.

Do naszych zadań należał rebranding firmy. W ramach tego działania stworzyliśmy nowe logo, wizytówki, teczki, katalogi, banery promocyjne oraz stronę internetową.

więcej o projekcie
02

Robotyka Edukacyjna

Firma działa na rynku od 2011 roku. Robotykaedukacyjna.pl zajmuje się organizacją kursów i warsztatatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Ich zespół tworzą młodzi ludzie pełni pasji, dla których robotyka i programowanie to nie tylko zawód. Zaczynali na początku od robotyki i klocków Lego ale dziś ich oferta jest znacznie szersza. Uczą robotyki, tworzenia gier komputerowych i podstaw elektroniki.

Gdy firmę przejęła dwójka nowych właścicieli postanowili oni, że do dalszego rozwoju potrzeba zmian. Razem odświeżyliśmy wizerunek marki, ustaliliśmy kluczowe cele dla biznesu ora stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową firmy.

więcej o projekcie
03

Prosper

Prosper to firma zajmująca się pośrednictwem finansowym, kredytowym oraz nieruchomości. Do jej głównych obszarów działaności należą udzielanie kredytów i pożyczek oraz zarządzanie i sprzedaż nieruchomości.

Do naszych zadań należało stworzenie od zera identyfikacji firmy, a w tym logo, materiałów biurowych oraz strony internetowej.

więcej o projekcie
potrzebujesz w czymś pomocy?