usługi

Strony, sklepy internetowe

Strony internetowe od projektu po wdrożenie i uruchomienie.

Nieszablonowe rozwiązania dla nieszablonowych firm.

Postawmy sprawę jasno. Tak jak oczywiste jest dla każdego posiadanie wizytówki własnej firmy, tak i oczywiste powinno być posiadanie jej strony internetowej. Strona internetowa jest bowiem własnie taką wizytówką z tą tylko różnicą, że nie musicie jej drukować bo jest w sieci ... na zawsze (albo przynajmniej na tyle na ile wykupiliście serwer :).

Czasy, gdy można było liczyć na to, że klient przyjdzie do nas z ulicy, mamy już za sobą. Obecnie rynek działa w inny sposób. Konsumenci, zanim wyjdą z domu, zaczynają od sprawdzenia dostępnych możliwości w Internecie. Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Należy mieć stronę internetową, niezależnie od tego, czym się firma zajmuje. Niekoniecznie bardzo rozbudowaną, to wszystko zależy od kanałów pozyskiwania klientów i samej specyfiki grupy docelowej ale podstawowa strona internetowa to absolutna baza, która przede wszystkim pełni rolę informacyjną i buduje wiarygodność firmy. Coraz częściej firmy przenoszą się na serwisy typu Facebook, Instagram, Oferteo itd ale klienci mimo to wciąż oczekują, że każda firma ma oprócz tego jeszcze swoją stronę internetową.

Nie każda firma potrzebuje od razu rozbudowanej strategii marketingowej opiewającej na budżet liczący -set tysięcy ale z czystym sumieniem zapewniamy, że każda potrzebuje spójnej i atrakcyjnej wizualnie, mniej lub bardziej rozbudowanej wizytówki w internecie.

rodzaje usług

Co dokładnie robimy

Poniżej przedstawiamy usługi świadczone przez nas w obszarze projektowania, tworzenia i na końcu wdrażania stron internetowych oraz sklepów internetowych.
co robimy

Strona internetowa

Jako nieodłączny element komunikacyjny strona internetowa usprawnia kontakty z klientami, zwiększa zainteresowanie produktem i świadczy o jakości i renomie firmy. Dlatego ani jej architektura informacji ani oprawa graficzna nie powinny być przypadkowe.

Projektujemy witryny internetowe od podstaw. Tworzymy proste wizytówki firm, strony korporacyjne i firmowe, sklepy internetowe, a nawet aplikacje internetowe. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu Twoja witryna może być unikalna, funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu dla odwiedzających oraz dla Ciebie w obsłudze, bo nigdy nie pracujemy na szablonach!

do portfolio kontakt

Sklep internetowy

Rozwiązanie jakim jest sklep internetowy pozwala na sprzedaż 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nielimitowana ilość asortymentu, dane techniczne i zdjęcia produktów pod ręką dla klientów oraz przejrzysty i funkcjonalny system dodawania / edycji produktów, podłączenie wygodnych i bezpiecznych metod płatności czy synchronizacja z magazynem to tylko część z nieograniczonych możliwości jakie daje e-commerce. Zadowolony klient, zadowolony sprzedawca, nic dodać nic ująć. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo tworzenie sklepów zarówno pod sprzedaż produktów fizycznych jak i cyfrowych takich jak kursy czy dokumenty.

do portfolio Kontakt

Aplikacja internetowa

Słysząc słowo "aplikacja" często automatycznie myślimy o aplikacjach instalowanych na telefonach czy tabletach lub instalowanych na komputerze. Istnieje jednak też stosunkowo nowa forma aplikacji i są to aplikacje niewymagające instalacji, z których korzysta się tak samo jak z regularnych stron internetowych z tą różnicą, że spełniają funkcje typowych aplikacji - są interaktywne i zwykle służą do usprawnienia naszej pracy.

Przykładami najbardziej popularnych aplikacji internetowych są m.in. Facebook, LinkedIn czy Amazon.

Po co, dlaczego

Aplikacje internetowe, tak jak i strony i sklepy internetowe, mogą być w pełni personalizowane i dopasowane do celów klienta oraz potrzeb użytkowników. Zwykle takie aplikacje umożliwiają:

  • dokonywanie rezerwacji oraz ich opłacanie,
  • organizację i wdrożenie konkursów internetowych, w których można przesłać formularz zgłoszeniowy i pliki lub wykonanie innych określonych zadań,
  • tworzenie platform e-learningowych do wykonywania ćwiczeń i testów,
  • publikowanie ogłoszeń np. sprzedażowych oraz możliwość reagowania na nie i interakcji,
  • przeprowadzanie transakcji np. zapłat za usługi czy przewalutowań,
  • usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie,
  • rekrutację pracowników.
więcej o aplikacjach internetowych
właściwości

Jak to robimy?

Poniżej przedstawiamy usługi świadczone przez nas w obszarze projektowania, tworzenia i na końcu wdrażania stron internetowych oraz sklepów internetowych.
Jak robimy

Personalizacja

Skoro Twoja firma nie jest taka jak inne, dlaczego miałbyś ograniczać się tylko do tego co maja inni? Każda tworzona przez nas strona jest personalizowana pod indywidualne potrzeby klienta. Nie korzystamy z szablonów. Dostosujemy wygląd, animacje i sposób przedstawienia informacji do każdej firmy. Uważamy, że każda zasługuje by w oryginalny sposób wyrazić samą siebie..

Responsywność

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Przyjemna edycja

Jeśli chcesz często edytować swoją stronę internetową to jesteś tym kogo szukamy. Dzięki możliwościom jakim daje nasz edytor z przyjemnością i z łatwością edytujesz dosłownie wszystko.
Zapewniamy w razie potrzeby szybkie szkolenie – ale uwierz, nie będzie ono potrzebne.

Przyjazny CMS

Prosty i czysty system zarządzania treścią, dzięki któremu z łatwością możesz edytować swoją stronę np. w narzędziu jakim jest wordpress czy też nasz rekomendowany edytor.

Wbudowane SEO

Podczas tworzenia strony internetowej zachowujemy standardy pozwalające już w 1 fazie na optymalizacje strony w celu uzyskania wyższych pozycji w wyszukiwarkach oraz uzyskania lepszego ruchu na stronie.

Bezpieczeństwo

Oferujemy darmowe zabezpieczenia poczty i strony www, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dodatkowo certyfikat SSL pozytywnie i znacząco wpływa na pozycjonowanie Twojej storny.

Wygodne metody płatności

Otwierasz sklep internetowy i martwisz się jakie wybrać metody płatności? Dlaczego by nie wybrać ich wszystkich? Zadowolony klient to i zadowolony sprzedawca :)

Przejrzysty kod

Dbamy o zachowanie spójności i przejrzystości kodu strony internetowej. Dzięki temu łatwiej go edytować!

Zobacz też:

potrzebujesz w czymś pomocy?